Debutovou deskou Pig Iron Records je The Hague LP od Skipmetal, příklad typu nahrávek, které bude hudební label produkovat. Skipmetal není kapela, ale spíše dlouhodobá spolupráce hudebníků, zdokumentovaná na vinylu, jíž se účastní hudebníci z různých zázemí, vytvářející novou fúzi stylů.


James White

Narodil se v Anglii a vyrostl v Londýně, je to DJ, který hrával na scéně skladištních rave parties v éře 80. let, kdy se pro něj komponování a nahrávání elektronické hudby stalo obsesí. Jakožto vyškolený kováč a umělec nyní žije ve svém rodném Skotsku a věnuje se své hudbě a kování.

Chris Rankin

Narozen v USA, vystudoval kuchařství v Coloradu a umění v Kalifornii. Hudbu začal hrát v 80. letech, kdy žil/pracoval po přístavních skladištích San Franciska jakožto člen místní scény, hráč na basu a organizátor uměleckých akcí. Nyní žije v Čechách a je majitelem a provozovatelem CESTY, projektu kulturní výměny, stále vaří a hraje hudbu.

Ken Kearney

Narozen v USA, vyrostl v Buffalu v New Yorku a jakoby se narodil s kytarou v rukou. Postupem času se odstěhoval do Kalifornie, kde se stal velmi plodným hudebníkem a skladatelem, a nyní tento multi-instrumentalista žije v Oaklandu. Je to obsesivní hudebník, obdařený fotografickou pamětí, který se neustále věnuje studiu, komponování a hraní hudby.

Silvia Hromádková

Narodila se v USA do rodiny diplomata, vrátila se do země původu Československa, kde vystudovala filosofii a anglickou literaturu. Okouzlena undergroundovým uměním a hudbou 80. let se stala členkou uznávané industriální skupiny a rodící se industriální scény v Praze. Stále zde žije a pracuje jako tlumočnice a překladatelka, přičemž se stále věnuje hudbě a těší se respektu subkulturní scény.